Vrtić Suncokret stekao je status međunarodne Ekoškole!!

S radošću javljamo da je naša odgojno- obrazovna ustanova ušla u međunarodni sustav Ekoškola/vrtića. U cijelosti smo ispunili sve uvjete iz smjernica za provedbu programa Ekoškole te uredno izvršili sve radnje za stjecanje ovog međunarodnog priznanja. Radujemo se svečanosti podizanja zelene zastave koju ćemo nadamo se uskoro moći organizirati s obzirom na epidemiološku situaciju. Tema ovog projekta je bioraznolikost, a naslov “Posadi bilja što više da naš planet lakše diše”. Ponosni smo na naš Eko vrt kojega smo ujedno prijavili i na natječaj za najljepši školski vrt, nadamo se da će ga i svi naši posjetitelji čuvati, a danas smo ubrali i prve plodove našeg povrtnjaka. Mališani će moći uživati u sviježoj zelenoj salati iz ekološkog uzgoja.